KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16129164
nr 1612 9164
Lars-Ã…ke Lindstedt
(f. 1948), Sverige
"Lathyrus o, II". Monogramsignerad LÅL. Akvarell, bildmått: 29x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Lars-Åke Lindstedt, svensk konstnär och pedagog född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:06:56
9/4 18:27:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars-Ã…ke Lindstedt
Läs mer om Lars-Ã…ke Lindstedt